Mesaj gönder
Ana sayfa

Anping Kingdelong Wire Mesh Co.,Ltd Fabrika turu

Sertifika
Çin Anping Kingdelong Wire Mesh Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Anping Kingdelong Wire Mesh Co.,Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
Ürünleriniz çok güzel, beğendim.

—— Bay Rio

Ürünlerde ve müşteri hizmetlerinde bu mükemmel kaliteyi sürdürürseniz, önümüzdeki yıl boyunca ABS'den daha sık siparişler bekleyebilirsiniz.

—— Bay Lucas

Ben sohbet şimdi
Üretim hattı
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Anping Kingdelong Wire Mesh Co.,Ltd Anping Kingdelong Wire Mesh Co.,Ltd Anping Kingdelong Wire Mesh Co.,Ltd Anping Kingdelong Wire Mesh Co.,Ltd Anping Kingdelong Wire Mesh Co.,Ltd Anping Kingdelong Wire Mesh Co.,Ltd Anping Kingdelong Wire Mesh Co.,Ltd Anping Kingdelong Wire Mesh Co.,Ltd Anping Kingdelong Wire Mesh Co.,Ltd Anping Kingdelong Wire Mesh Co.,Ltd Anping Kingdelong Wire Mesh Co.,Ltd
KDL ofisi
KDL dokuma atölyesi
KDL Konferans Odası
KDL tel örgü filtre işleme atölyesi
KDL deposu
KDL fabrikası
KDL fabrikası
KDL Ödülleri
Ünlü Duvarımız
KDL Fabrikası
KDL Örnek Odası

KDL ofisi

Ofisimiz, burada çalışıyoruz.

KDL dokuma atölyesi

Bu, dokuma atölyemizden biridir. Anping Kingdelong Wire Mesh Co., Ltd tarafından üretilen önde gelen ürünler, çeşitli dokuma yöntemleri, malzemeleri ve uygulama alanları için uygun, binlerce ağa kadar ağ sayısıyla dokuma ağın çeşitli özellikleridir. . Çeşitli ithal ve bağımsız olarak geliştirilmiş üretim ve test ekipmanları ile en büyük yerel ipek ekran üretim işletmelerinden biridir.

KDL Konferans Odası

Konferans salonumuz. Şirketin üretiminden kaynaklanan sorunları çözmek için çeşitli departman başkanlarının birbirleriyle açık bir şekilde iletişim kurduğu düzenli toplantılar düzenliyoruz. KDL her zaman yeniliği kurumsal gelişimin temeli olarak görmüştür ve müşteri ihtiyaçlarına göre çeşitli ekran ürünleri geliştirebilir. Iyi bir itibar, yüksek kaliteli ürünler, ileri üretim teknolojisi ve ekipmanları ile, birçok büyük yerli a ile uzun vadeli ve istikrarlı ticari ilişkiler kurmuştur.

KDL tel örgü filtre işleme atölyesi

Örgü filtre işleme atölyemize hoş geldiniz. Bu atölye ekran kesme, bükme, kenar sarma, sarma, damgalama, punta kaynağı, rulo kaynağı, cilalama vb. işlemleri tamamlayabilir.Atölye, çok katmanlı punta kaynak filtre ekranları, çok katmanlı kenar sarılı filtre ekranları ve tek katmanlı filtre ekranları üretebilir.Haddelenmiş tel örgüyü dikdörtgen, dairesel, dairesel, bel şekilli ve diğer özel şekilli örgü pi gibi çeşitli şekillerde derinlemesine işlemek için kendi kalıplarımızı geliştirebiliriz.

KDL deposu

KDL'nin hızlı teslimat için büyük miktarda stoğu vardır.

KDL fabrikası

Fabrikamızı ziyaret etmeye hoş geldiniz.

KDL fabrikası

KDL'yi seçin, kasayı seçin.

KDL Ödülleri

KDL, ağ alanından ödülleri kaybediyor

Ünlü Duvarımız

Bu duvarda her gün buluşup okuyoruz.

KDL Fabrikası

KDL Fabrikası

KDL Örnek Odası

Numunelerimizi burada gösteriyoruz, fabrikamızı ziyaret etmenizi bekliyoruz.

 • Üretim hattı

  Çin ve Güney Kore'nin ortak girişimi olan Anping Kingdelong Wire Mesh Co., Ltd., 1986 yılında 100 milyon yuan kayıtlı sermaye ile kuruldu.ISO9001 ve ISO14001 uluslararası kalite sistem sertifikasını geçmiştir.20 yıllık dürüst çalışma ve yenilikçiliğin ardından KDL şirketi, 353 çalışanı, çeşitli türlerde 80'den fazla teknisyeni ve 450 set ithal ve bağımsız olarak geliştirilmiş üretim ve test ekipmanı ile ihracata yönelik bir kuruluş haline geldi.En büyük yerel ipek ekran üretim işletmelerinden biridir.
  KDL fabrikası 300 mu'den fazla bir alanı kaplamaktadır ve dokuma atölyesi, zımbalama atölyesi, gabion ağ atölyesi, derin işleme atölyesi ve denetim atölyesine bölünmüştür.Ürünler, 200'ün üzerinde çeşit ve 2000'in üzerinde spesifikasyona ayrılmış olup, yıllık 9,5 milyon metrekare net dokuma kapasitesi ve 10 milyon tonun üzerinde tel çekme kapasitesi bulunmaktadır.Gelişmiş üretim teknolojisi ve zengin dokuma tecrübesi ile ürünler ağırlıklı olarak petrol, kimya sanayi, inşaat, tekstil, ilaç, havacılık, uzay ve benzeri çeşitli alanlarda kullanılmaktadır.Ürünlerinin %70'den fazlası ihraç edilmekte olup, Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, Japonya, Güney Kore, Brezilya gibi onlarca ülke ve bölge ile sağlam ticari ilişkiler kurmuştur.Anping Kingdelong Wire Mesh Co.,Ltd fabrika üretim hattı 0Anping Kingdelong Wire Mesh Co.,Ltd fabrika üretim hattı 1

   

 • Ar-Ge

  Teknik bilgileri sürekli olarak toplayın ve güncelleyin ve üretim sürecini optimize edin, ürün üretim sürecini sıkı bir şekilde kontrol edin ve müşterilerin çeşitli ihtiyaçlarını mümkün olduğunca karşılayın.

  Anping Kingdelong Wire Mesh Co.,Ltd fabrika üretim hattı 0Anping Kingdelong Wire Mesh Co.,Ltd fabrika üretim hattı 1Anping Kingdelong Wire Mesh Co.,Ltd fabrika üretim hattı 2

İletişim bilgileri
Anping Kingdelong Wire Mesh Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr. Jack Tian

Tel: +86 15831183931

Faks: 86-311-87032838

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)