Mesaj gönder
Ana sayfa

Anping Kingdelong Wire Mesh Co.,Ltd şirket Profili

şirket Profili

KDL fabrikası, mükemmel üretim ekipmanlarına ve mükemmel üretim teknolojisine sahiptir ve standartlaştırılmış yönetim uygular.Fabrikamız yeni ürün araştırma ve geliştirmeye çok para yatırıyor ve her yıl mükemmel üretim ekipmanı satın alıyor.

 

Ürettiğimiz tel örgüler yurt genelinde satılmakta ve inşaat projelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

KDL' ürünleri projelerde yaygın olarak kullanılmaktadır.Çevre koruma, enerji tasarrufu ve savunulan güvenli üretim ilkelerini ve politikalarını yansıtarak kullanılmış ve pazar iyi tepki vermiştir.

Çin'de önemli bir bütünlüğe sahip, üretim odaklı sağlam bir tedarikçi kuruluş haline geldi ve ülkenin her yerindeki müşteriler tarafından memnuniyetle karşılandı.

 

KDL Wire Mesh'in tüm çalışanları, kalitenin bir işletmenin yaşamı ve hizmetin bir işletmenin gelişimi olduğunu bilir.Her zaman müşterilere, araştırma ve geliştirmeye, yeniliğe ve özenli hizmete şükran pazar konseptine bağlı kalıyorlar.Ürün kalitesini sürekli geliştirirken, aynı zamanda çok sayıda mükemmel profesyonel yetiştirdiler.Üretimimiz müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için düzenli bir şekilde yapılmaktadır.Fabrikamız ayrıca müşterileri için yurt içi kargo taşımacılığı hizmeti de vermektedir.İlkemiz "kaliteyle hayatta kalmak, itibarla gelişmek" dir.Fabrikamız ipeği çöpçatan olarak kullanmaya ve internet üzerinden arkadaş edinmeye isteklidir.

 

Anping Kindelong Mesh Co., Ltd.'ye hoş geldiniz. Kendi vizyonunuza ve ayrıca ürünlerimizin kalitesine inanın.Başarıya giden yolda size eşlik etmesi için Kindelong'u seçin.

 

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

King De Long, 1986'dan beri Paslanmaz Çelik Dokuma Hasırdan Başladı

1986 yılında Bay Song, King De Long Wire Mesh işine küçük bir atölyeden, sadece 5 dokuma tezgahı ve 4 işçi ile başladı.Başlangıçta ana ürünler çeşitli paslanmaz çelik dokuma tellerdi.Yaklaşık 40 yıllık geliştirme sürecinin ardından küçük atölye büyüyerek büyük, güçlü, modern ve kapsamlı bir üreticiye dönüştü.

 

  • King De Long Wire Mesh 1986'dan beri başladı
  • Şu anda atölyemizde 200'den fazla dokuma tezgahı seti var.
  • Fabrikamızda dokuma hasır imalatında 100'den fazla kişi çalışmaktadır.
  • Depomuzda sevkiyata hazır 3000'den fazla rulo bulunmaktadır.
  • Dokuma Hasır üretimimiz ISO tarafından sertifikalandırılmıştır.

Fabrikamızda, tam istediğiniz özelliklere göre küçük diskler, filtreler, süzgeçler, sepetler, silindirler ve elekler üretmek için Damgalama, Kesme, Kaynaklama, Delme vb. işlemleri gerçekleştirecek bir departman bulunmaktadır.Aklınızda belirli bir spesifikasyon varsa, gereksinimlerinizi görüşmek için lütfen bizimle iletişime geçin.

 

Dilediğiniz tel örgü ürünü stokta olsaydı 3-7 gün içinde paketlenir ve teslim edilirdi.Bize detaylı gereksiniminizi gönderin ve size mümkün olan en kısa sürede, en geç 8 çalışma saatinde cevap vereceğiz.

 

Anping Kingdelong Wire Mesh Co.,Ltd Anping Kingdelong Wire Mesh Co.,Ltd Anping Kingdelong Wire Mesh Co.,Ltd
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : KDL

No. Çalışanları : 200~300

İhracat p.c : 50% - 60%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Anping Kingdelong Wire Mesh Co.,Ltd Sertifikalar Çin Anping Kingdelong Wire Mesh Co.,Ltd Sertifikalar Çin Anping Kingdelong Wire Mesh Co.,Ltd Sertifikalar